Право во лицето – вака Бибер ѝ честиташе роденден на тазе сопругата

Новопечениот зет Џастин Бибер на својата тазе сопруга Хејли Болдвин на детски откачен начин ѝ го честиташе нејзиниот 22. роденден.

Џастин Бибер ѝ подготвни роденденска забава на својата нова сопруга со торта. Но , наместо на маса , тортата заврши на лицето на манекенката , додека Џастин го снимаше изненадувањето.

Хејли тоа го прими со смеење и му делеше бакнежи на Џастин.