Малиот емотивно реагираше на средбата со Роналдо (снимка)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ал Наср објави снимка од подтрибинскиот простор на стадионот во Јапонија на кој се играше дуелот меѓу Ал Наср и ПСЖ кој заврши 0-0.

Детенцето од Јапонија кое требаше да излезе на теренот како придружник на Кристиано Роналдо многу емотивно ја доживеа средбата со Португалецот. Почна да плаче, а си доби и автограм од својот идол.