Горан Пандев се вакцинираше против Ковид-19


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Најдобриот македонски фудбалер во историјата и европски фудбалски ас, Горан Пандев, денес се вакцинираше против Ковид-19.

Пандев фотографијата од моментот на вакцинирањето ја објави на социјалните мрежи.