Фото: Сон на секој маж – Шарапова гола во кревет!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓На почетокот на неделата од Антидопинг агенцијата ја израдуваа Марија Шарапова дека може да се врати на терените, а вчера таа ги израдува своите фанови.

Имено, убавата Русинка на Инстаграм постираше фотографија на која лежи гола во кревет, а фотката веднаш ги „запали“ социјалните мрежи.

Mood

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Суспензијата на Шарапова истекува на 26-ти април, па се очекува да настапи на турнирот во Штургарт, а до тогаш се опушта…и тоа буквално.