Жешката Цибулкова во комбинација со егзотиката на Малдиви – рај за очите


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Сексапилната и една од најатрактивните тенисерки на денешницата, Доминика Цибулкова ужива во рајската егзотика на Малдиви.

Жешката Цибулкова повторно со секси фотка ги поздрави и воодушеви своите илјадници фанови на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Словачката тенисерка, која е 25-та рангирана на женската светска тениска листа, по крајот на сезоната реши да ги спакува куферите и да замина на одмор на Малдиви.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Цибулкова инаку е позната како тенисерка која обожува море, плажа , песок и минијатурни костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on