Виц: Вијагра за жени


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Влегува маж во аптека:

Се извинувам, имате ли вијагра за жени?

Карши нас, во златарата, таму има. Ние не држиме.