Сара Мејс и Марјана Станојковска тандемски во теретана – која од која посекси


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Пејачката Сара Мејс и водителката Марјана Станојковска деновиве беа ангажирани на снимањето на рекламно видео во еден фитнес центар.

По тој повод и двете облекоа тесни хеланки кои ја истакнаа нивната става, но Сара за разлика од Марјана покажа повеќе раскош.

Тесната спортска облека придонесе да ги видиме додека вежбаат на справи во едно провокативно издание.