Виц: Секс во тројка


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓А бе комшо, сакаш ли ти секс во тројка?

Ќутиииии, комшо, не да сакам, изгорен сум за тоа.

Е па, брзај дома комшо, сега ти е шансата, имаш гостин дома.