Виц: Многу пари за фризура


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Муабетат сопружници:

Жено, да бидам искрен, морам да ти кажам дека претерано многу пари арчиш на фризура.

А што да правам бе, маженце мое, кога сите постојано ми велат дека нешто не е во ред со мојата глава.