Виц: Подарок за Осми март


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Пред продавница, мажот и вели на жената:

Срце, ајде влези овде, да си одбереш подарок за Осми март. Море, ако сакаш и два одбери си, не е проблем, јас плаќам.

Идиоте еден, ова е продавница Се за 69.