Виц: Кладбата на Чак Норис и Супермен


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Пред многу години, направиле кладба Чак Норис и Супермен за тоа кој е посилен.

Облогот бил оној кој ќе изгуби засекогаш да ги носи гаќите над горната облека. Останатото е историја, го знаете.