Виц: Како се викаш, женска?


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Стојат во кафуле дечко и девојка на шанк, па фраерот ја прашува:

Како се викаш, женска?

Ана.

А тоа е скратено од?

Од пијАНА, ебате беља ебате.