Видео: Погба ја турна новинарката во базен!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Новинарката на „ЕСПН“ земаше интервју од двете ѕвезди на Манчестер Јунајтед, Пол Погба и Ромелу Лукаку, и тоа покрај базен.

После интервјуто фудбалерите на новинарката и понудија да одиграат „компанија“, па ја турнаа во базен.


Pogba gurnuo novinarku u bazen by goloviliga