Секси тенисерката уживаше во залезот, а сите гледаа во нејзиниот задник!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Британската тенисерка Хедер Вотсон важи за една од најатрактивните во „белиот спорт“, а својата феноменална фигура ја покажа и во Акапулко.

Вотсон одлучи после мечот малку да се релаксира на тераса со феномеланиот поглед на залезот на сонцето.

И додека таа го гледаше сонцето, илјадници луѓе гледаа во нејзиниот задник од фотката која таа ја објави на Инстаграм.

Views for days ?

A post shared by Heather Watson (@heatherwatson92) on