Се соблече гола и го моли Меси: Потпиши нов договор!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Некогашната Мис Бум Бум, Сузи Кортез позната е како голем фан на Барселона, а особено на Лео Меси.

Аргнетинецот минатата година поради константни провокации со жешки фотографии ја блокираше на социјалните мрежи, но Сузи не се откажува од постирање на атрактивни фотки за Лео Меси.

Со оглед на фактот дека Меси сеуште го нема продолжено договорот со Барса, Сузи се одличи да го замоли и тоа на единствениот начин кој го знае – соблече се од себе и му порача: „Меси, потпиши нов договор“.