Ретро спомени: Уште малку од жешките фотки на Меланија Трамп


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Кога активно се занимаваше со манекенство, Меланија важеше за „безмилосно и бескрупулозно“ заводлива и сексапилна убавица пред фотообјективите. Еве уште малку фотографско потсетување на тие бурни и славни денови. Денес е „само уште една“ Прва дама на САД. 😀