Ретки фотографии од славни личности кои им откриваат страна која не сте ја знаеле


Дерби во Англија, Столе против кралевите во Мадрид ↓↓↓


Веројатно многумина од вас се запрашале како изгледала некоја славна личност, можеби вашиот омилен  актер или актерка, пејач или пејачка, пред да стане славен или славна. Фотографиите во прилог подолу даваат одговор на таквите прашања за дел од славните фаци кои оставиле трага во шоубизнис индустријата.

Станува збор за ретки фотки кои досега не биле познати на јавноста, а на кои ги има Леонардо ДиКаприо, Мерилин Монро, Брус Ли, Мерил Стрип, Харисон Форд и други.

24-11-slavni-retki-fotki2

Хелен Бонам Картер

24-11-slavni-retki-fotki3

Ева Мендез и Алиша Милано

24-11-slavni-retki-fotki4

Памела Андерсон

24-11-slavni-retki-fotki5

Хит Леџер

24-11-slavni-retki-fotki6

Клинт Иствуд

24-11-slavni-retki-fotki7

Мерил Стрип

24-11-slavni-retki-fotki8

Илајџа Вуд и Леонардо ДиКаприо

24-11-slavni-retki-fotki9

Харисон Форд

24-11-slavni-retki-fotki11

Џесика Бил и Скарлет Јохансон

24-11-slavni-retki-fotki10

Барак Обама како мал

24-11-slavni-retki-fotki14

Хју Лори, Роуен Аткинсон, Тони Слетери, Стивен Фрај, Дјуер Ема Томпсон

24-11-slavni-retki-fotki13

Малата Дру Баримор со лејди Дајана

24-11-slavni-retki-fotki12

Тоби Мегваер и Леонардо ДиКаприо

24-11-slavni-retki-fotki15

Брус Ли

24-11-slavni-retki-fotki16

Робин Вилијамс

24-11-slavni-retki-fotki17

Курт Кобејн

24-11-slavni-retki-fotki1

Мерилин Монро