Славни

Реалноста позади жешките Инстаграм фотки (видео)

Џена Фрумс е Инстаграм модел и актрактивна убавица која заведува и провоцира со своите жешки фотки на оваа социјална мрежа, каде има собрано вистинска мала армија на поклоници на нејзината убавина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENA (@jenafrumes) on

Но, како што и самата признава, не секогаш е лесно и пријатно да се направат добри и атркативни фотографии кои ќе го привлечат вниманието на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENA (@jenafrumes) on

Фрумс објави видео на кое покажува колку понекогаш е тешко да се „биде добра риба“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENA (@jenafrumes) on

Очигледно, како и многу други Инстаграм модели, жешката Џена дефинитивно е подготвена да направи се за добра фотка на социјалните мрежи со која би собрала илјадници лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENA (@jenafrumes) on

To Top