Кога жешките WWE „фајтерки“ ќе се разголат во џакузи


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Жестоки и динамитни во рингот, американските женски „фајтерки“ од WWE „циркусот“ се девојки кои знаат да покажат и докажат дека, покрај тепачката бескомпромисност, поседуваат и опасен сексапил и женственост.

Забавата на девојките од рингот под дејство на алкохол, заврши како и онаа на манекенките со скокање во џакузи, а нивните фанови уживаа во провокативното видео кое е споделено на социјалните мрежи.