Кога деколтето и засекот се среќаваат кај папокот – Рита бескомпромисна


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Славната пејачка Рита Ора е позната по својот провокативен и скокотлив моден стил со кој редовно ги полни медиумските страници, но и своите социјални профили.

Иако Ора обично избира контровезно разголени фустани, а овој пат се одлучи за комбинација од елеганција и провокација, чист и многу стилски фустан, во зелено.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on