Касандра гола во кревет


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Познатата латино актерка Кораима Торес Балканот најмногу ја памети по улогата на Касандра од првата латино сапуница која се емитуваше на нашите простори.

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

Кораима и денес е прекрасна жена која и понатаму го освојува светот.Иако знае да се скоцка како вистинска дама, таа покажа како изгледа и без шминка.

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

Кореима на својот Инстаграм профил сподели две фотографии на кои лежи во кревет, а под прекривката не носи ништо.

„Без шминка и на спиење, добра ноќ“ – напиша познатата актерка.

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on