И кога честитаат роденден – мора да е разголено и провокативно


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Повеќето девојки кога сакаат да му честитаат роденден на своето момче со разголена фотографија, тоа го прават на интимен и приватен начин. Но, кога станува збор за некој од Џенер-Кардашијан кланот сè мора да биде јавно документирано.

22-11-kajli-tyga1

19-годишната Кајли Џенер му го честита 27-от роденден на своето момче Тајга со многу провокативна честитка. Џенер објави фотографија на која додека таа е топлес и е седната врз него, неговата глава е во нејзините голи гради.

22-11-kajli-tyga2

Во јавноста се појави и уште една фотографија, но овој пат црно бела, на која повторно можеме да ги видиме Тајга и Кајли како задоволно се смеат.