Славни

Џеј Ло да ти меша во скут: Баткава ова ќе го памти дури е жив (видео)

На нејзината долгонајавувана и долгоочекувана турнеја под наслов My Party: Live Celebration”, Џенифер Лопез на еден нејзин обожавател и гостин на концертот во Калифорнија му приреди шоу и атракција кои ќе ги памети денот до крајот на својот живот.

Славната пејачка и латино дива веќе на првите концерти им приреди на фановите посебни изненадувања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Прво ги воодушеви со дуетот што го испеа со нејзината ќерка, а сега на Инстаграм се појави снимка на која Џеј Ло на еден обожавател, одбран по случаен избор, му танцува во скут.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Social Media Manager (@jason_bolanos) on

Како и обично, публиката беше во транс, а таа неколкупати смени секси костуми со кореографии за секоја песна. Но , еден од гледачите имаше посебна привилегија кога танчерките го извлекоа на сцената и го предадоа на 49- годишната Џенифер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Снимката предизвика бура од реакции, а најмногубројни беа оние кои му завидуваат на среќникот.

Advertisements
To Top