Виц: Светлана


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Охриѓанец на скопјанка:
Светлана! Светлана! Светланааа!
Не се викам Светлана бе сељак еден!
А мор светлана на колана ги остај глупа една!