Како да е излезена од порно филм: Каде си тргнала така облечена, сестро?


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Ако постои награда за најшокантен и најужасен изглед на јавен настан, тогаш истата треба со право да и припадне на реалити ѕвездата Сандеј Картер, инаку позната по шоуто „Basketball Wives LA“.

Таа беше дел од една „50 shades darker“ тематска забава во Лос Анџелес , каде без срам и перде дојде гола, во стилот на секс „домина“.

Наместо да изгледа секси, Картер изгледаше како да излегла од снимање на порно сцена.