Видео: Тандем на векот – никој, никогаш подобар од нив!


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Легендарниот Роналдињо неколку пати изјави дека единствено за што жали во кариерата е што не беше во можност подолго време да игра заедно со Лео Меси во Барселона.

Официјалниот Јутјуб канал на Барселона одлучи да ја оживее нивната поврзаност низ едно кратко видео кое секако вреди да го погледнете!