Видео: Прими 6 гола, па плачеше како дете!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Екипата на Бешикташ доживеа дебакл во последното коло од групната фаза на Лигата на шампионите, а поразот најтешко му падна на шпанскиот голман Фабрисио Агосто Рамирес.

Солзите на Рамирес кажуваат се…