Спорт

Видео: На Нејмар му се смее цел свет!

Нејамр е познат по тоа што често знае да ги посрамоти противниците со својот богат репертоар на фудбалски трикови, но на натпреварот против Севиља се избламира.

Имено, Бразилецот изведе катастрофално лош потег кој стана хит на социјалните мрежи и кој ги насмеа сите. Погледнете!

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top