Видео: Го видовте голчиштето на Бејл!?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Реал Мадрид се спасуваше од срамен пораз на гостувањето кај Легија, но натпреварот ќе остане запаметен по извонредниот погодок на Герет Бејл.

Велшанецот на самиот старт ги донесе „кралевите“ во водство со една волеј-бомба, која мора да ја видите!