Видео: Алиоски „компјутерски“ прецизен, нов гол во дресот на Лидс!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Македонецот Езѓан Алиоски продолжува со фантастичната фрома, денес тој беше стрелец на погодокот за 0:2 во натпреварот против Барнсли.