Вака Алесандра Амброзио си млачи на плажа


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Веќе една година не е во елитната екипа на „ангели“ од Victoria’s Secret, но Алесандра Амброзио и тоа како држи кондиција со сексапилот и заводливоста, па без проблем знае како да го привлече вниманието врз самата себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Доказ за тоа се најновите фотографии кои ги објави на Инстаграм, а кои наидоа на позитивни реакции од нејзините Инстаграм обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Амброзио ги поздрави своите фанови со фотографиите од мерачкиот одмор на мексиканското крајбрежје.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on