„Старата тигрица“ Мадона во форма – тверка во автомобил на Carpool Karaoke


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Трејлерот за најновата епизода од Carpool Karaoke која треба да биде премиерно прикажана денес, во игра ја вклучува Мадона. А таа знае како да провоцира во секоја прилика, па и кога се вози во автомобил.