Станаа диџеи ради манекенки

Планетарно популарниот француски диџеј Дејвид Гета и неговиот колега, Кедрик Жевре, беа фотографирани на плажа во Мајами во друштво на млади и атрактивни девојки.

51.огдишниот Гета беше во друштво на долгогодишната девојка, актерка со кубанско потекло, 27-годишната Џесика Ледон, која беше облечена во жешко сино бикини.

Гета и Кубанката се во врска од 2015. Една година претходно Гета се разведе од 50 годишната сопруга Кети по 22 години во брак.

39-годишниот Жерве беше во друштво со свршеницата Аријадна Гутерез (26). Колумбиската актерка и манекенка , која е и поранешна Мис на Колумбија, го истакна своето совршено тело во златно – кафеав бикини.