Живот

Соработка меѓу Рита Ора и креаторот Џузепе Заноти – комбинација од кич и луксуз

Популарната британска поп пејачка Рита Ора, во нејзината модна соработка со италијанскиот креатор Џузепе Заноти, лансираа нова линија на чевли кои комбинираат необичен стил и дизајн.

Новите чевли на Рита и Џузепе премиерно се презентирани во нивниот бутин ка Беверли Хилс.

To Top