Секси танц на девојката на Нејмар: Ја покажа тангата и голиот задник!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Бруна Маркезине, девојка на ѕвездата на Барселона, Нејмар привлече големо внимание за време на карневалот во Рио.

Нејзиниот секси танц преку ноќ стана хит на интернет, а социјалните мрежи се преполни со нејзини фотографии каде откри можеби и повеќе.

Бруна со своето друштво одлично се забавуваше по улиците на Рио со провидно мини здолниште и мрежести чорапи, па предизвика големо внимание.