Рита Ора покажа малку мрсничко крај базен во Франција


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Генерално, Рита Ора важи за една од најсексапилните жени на денешницата, па поради тоа нејзините фотографии од плажа во Франција разочараа дел од нејзината армија обожаватели.

A post shared by Legion-Media (@legionmedia) on

Папараците ја сликале како во костум за капење ужива покрај базен, а на фотографиите јасно се гледа дека пејачката на себе „фрлила“ неколку килограми отфазла.

Вистина е дека никогаш не важела за „слабичка“, но нејзиното тело секогаш се сметало за едно од најсексипилните. Сега ситуацијата малку се променила , но за среќа ништо драстично, па Рита и понатаму ја сметаат за атрактивна ѕвезда.