Прв бакнеж во јавност: Џастин Бибер и Селена Гомез повторно заедно (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Повеќе нема дилеми, Џастин Бибер и Селена Гомез повторно се во врска, а доказ за тоа е нивниот прв бакнеж во јавност.

Изгледа дека на тинејџерските ѕвезди им досади да се преправаат дека не се заедно, па фотографиите од Лос Анџелес го обиколија светот.

Бибер играше хокеј, а веднаш што излезе од мразот се бакна со Селена

Доволно за нивните фанови да почнат да скокаат од радост.