Славни

Од каде сега ТОЈ со „лајк“ на фотка од Ирина Шајк на Инстаграм?

Руската убавица и планетарно славна манекенка Ирина Шајк, вчера на Инстаграм, своите тамошни следбеници ги поздрави со една заводлива фотографија на која позира во бикини во близина на мал водопад. На фотката, нормално, веднаш беше „бомбардирана“ со стотици илјади „лајкови“, а меѓу сите нив се најде и еден прилично неочекуван и интригантен, барем за нејзините верни обожаватели.

Шајк на заводливата фотка позира во костим за капење на компанијата на чиј бренд е заштитно лице. Ирина периодов е во центарот на вниманието на светските медиуми откако неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за еден дел , а американските емдиуми забележаа дека меѓу нив и поранешниот вереник на Лејди Гага, Кристијан Карино.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Токму Лејди Гага во голем дел од јавноста и медиумите ја посочуваат како одговорна за прекинот на врската меѓу Ирина и Бредли. Тој премногу се внел во улогата што ја игра со пејачката во силмот ,,Ѕвездата е родена” , што ја запоставил целосно убавата руска манекенка, со која има двегодишна ќерка.

To Top