Необјавена снимка од соблекувалната на Црвена Ѕвезда после пласманот во финалето од Купот на европските шампиони


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Снимка од соблекувалната на Црвена Ѕвезда после победата над Баерн која значеше пласман во финале на тогашниот Куп на европските шампиони (денешна Лига на шампионите).