Славни

Нејмар во фраерски „лов“: На Инстаграм ја „шеми“ славната пејачка

Бразилскиот фудбалер Нејмар неодамна ја прекина својата љубовна врска со Бруна Маркезин.

Нејмар неколку години беше во врска со Бруна, но пред десетина дена објави дека повеќе не се заедно. Но изгледа дека Бразилецот не патеше долго поради раскинувањето, па повторно се фрли во „лов“.

Играчот на Барселона на својот Инстаграм профил објави видео на кое ја пее познатата песна на американската пeјачка Деми Ловатo. Многумина овој потег го сфатија како „пуштање“ на Нејмар, а на крајот испрати и бакнеж за Деми.

Advertisements
To Top