Насилниот Крис кој ја претепа Ријана, сликан како дави жена


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


На типов изгледа насилството и поривот за тоа му се во крвта, кога едноставно не знае да го контролира гневот и агресивноста.

Крис Браун има искуство со обвиненијата за насилство во семејството, кога ја претепа својата поранешна девојка Ријана, а раперот сега се најде повторно со скандал.

Крис неодамна е фотографиран како дави за врат една девојка на тераса, додека друга жена се обидува да ја спаси од рацете на пејачот.

Браун ги негираше сите обвиненија на својот Инстаграм профилм, тврдејќи дека тоа е се само игра.

-Благодарам за големиот публицитет. Добро знаете дека нема да тргнам по тој пат. Нема потреба дури ни да се бранам. Сите околу мене на фотографијата се мои пријатели. Без насилство, крај на приказната, напиша раперот.

Околу нив се гледаат шишиња од пијалаци, а девојката се смее по сета приказна.