Најсекси жената на светот се соблече гола, а фановите ја исплукаа поради една причина!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Емили Ратајковски, која многумина ја сметаат за најсекси жена на планетата, сними провокативен едиторијал за магазонот „Love“ каде позираше сорс гола.

Некои обожаватели беа воодушевени, додека некои ја испукаа.

By @patrickdemarchelier for @thelovemagazine

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Причината е тоа што на фотографиите Емили делува многу слабо, па дури и анорексично.

„Анорексијата не смее да се промовира на овој начин. Изеди еден хамбургер“, беа само некои од коментарите на Инстаграм.

By @patrickdemarchelier for @thelovemagazine @kegrand

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Да потсетиме, Емили Ратајковски се прослави откако се појави скроз гола во спотот за песната „Blurred Lines“ од американскиот пејач Робин Тике.