Мудар мајтап: Пиењето и простотилукот


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Вистината е дека порано пиевме за потоа да направиме некој простотилук.

Денес реалноста е поинаква. Околу нас е таков простотилук, што пиеме за да можеме да го поднесеме истиот.