Славни

Многумина ја сметаат за манекенка со најубави нозе на светот

Главен манекенски адут и атрибут на атрактивната Девон Виндзор се нејзините долги нозе, поради кои за многумина оваа 26-годишна убавица е жената со најубавите нозе на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

Каде и да се појави Девон го привлекува вниманието на сите присутни, најчесто погледот се задржува на нејзините долги и совршени нозе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

Убавата Девон редовно фановите на социјалните мрежи ги радува со фотографии од приватниот живот. На фотките Девон најчесто е во бикини, а во преден план се нејзините адути, нозете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

Advertisements
To Top