Les Trois Vallées низ окото на i_Kar: Караџа и другарите скијаа на Француските Алпи


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Седум дена скијачки мераци на глечерите од Француските Алпи и газираниот воздух над 3.000 метри над морето. Тие сигурно уживаа, уживајте и вие во снимката.