Славни

Годините не се важни: Џеј Ло без гајќи со провокативно селфи!

47-годишната Џенифер Лопез дефинитивно знае да го привлече вниманието врз себе, па кога објави жешко сефли од бањата, буквално го запали интернетот.

Секогаш кога Џеј Ло ќе објави некоја голишава фотка нејзините фанови полудуваат, па така и овој пат сликата од нејзината бања за неколку часа собра повеќе од милион лајкови.

Всушност, доволно е да се види Џенифер во секси бел фустан кој го носи без градник, а веројатно и без гаќички, па јасно е зошто сите денес зборуваат за оваа фотка.

When you find yourself in the prettiest bathroom ever… #vacationvibes #bathroomselfie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

To Top