Славни

Инстаграм гори – Ирина Шаек во топлес издание!

Руската убавица Ирина Шаек повторно ги израдува своите 8,6 милиони следбеници на Инстаграм.

Екс девојката на Роналдо и една од најпознатите манекенки во светот е позната по објавувањето на провокативни форки на Инстаграм.

Овој пат Ирина ги почести своите следбеници со нова топлес фотографија, која веднаш стана вирална!

To Top