Го истетовира фудбалерот на Ливерпул и стана хит на интернет!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Нема ништо чудно од тоа да се тетовираат своите херои од светот на спортот, филмот, јавниот живот. Во светот постојат милиони луѓе кои го имаат истетовирано името или ликот на својот херој, сепак некои одат и чекор понатаму.

Имено, еден навивач на Ливерпул денес со гордост ја објави својата слика со новата тетоважа, а го истетовирал ликот на Адам Лалана но во навистина чудно издание.

Нормално, веднаш после објавувањето на сликата социјалните мрежи „експлодираа“ и брутално ја исмеаа тетоважата на овој фан.