Фото: Нова убавица на „Сан Сиро“!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Милан во последните денови на преодниот рок го комплетираше трансферот на Лукас Окампос од Џенова, а со него во „пакет“ на „Сан Сиро“ ќе пристигне и неговата поубава половина.

Станува збор за аргентинскиот модел Мајо Барбеито која веќе неколку години е во врска со Окампос, а интересно е голем фан на Бока Јуниорс.

Таа е многу активна на социјалните мрежи, каде често објавува провикативни фотографии.