Славни

Фото: Нејмар ужива во Сент-Тропе

Најскапиот фудбалер во светот, Нејмар пред неколку дена го комплетираше трансферот во ПСЖ за 222 милиони евра, па веднаш замина на релаксирање по француската ревиера.

Имено, папараците го „фатија“ Бразилецот како ужива во Сент – Тропе со своето друштво на луксузна јахта.

Advertisements
To Top